Girgaon, Mumbai, Maharashtra
GST No. 27CSQPG0865B1ZR
Call 07942706123 60% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 100 kg
| Thickness | 1 inch |
| Material Grade | 304 |
| Usage/Application | Construction |
| Finish | Polished |
| Surface Finishing | Annealed |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | SS |
we Navya Fitting Industries We are a reputed Supplier and Manufacturer of all kinds of Stainless Steel Pipe and Pipe Fittings Tubes Sheet Plates Rod Bar Material Samples are given above for your reference
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 kg
| Grade | 304 |
| Length | 3 m |
| Shape | Round |
| Thickness | 1 inch |
| Usage/Application | Construction |
| Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
we Navya Fitting Industries We are a reputed Supplier and Manufacturer of all kinds of Stainless Steel Pipe and Pipe Fittings Tubes Sheet Plates Rod Bar Material Samples are given above for your reference
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 kg
| Grade | 304 |
| Length | 6 m |
| Shape | Round |
| Thickness | 1 inch |
| Usage/Application | Construction |
| Finish | Bright |
| Country of Origin | Made in India |
we Navya Fitting Industries We are a reputed Supplier and Manufacturer of all kinds of Stainless Steel Pipe and Pipe Fittings Tubes Sheet Plates Rod Bar Material Samples are given above for your reference
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 kg
| Grade | 304 |
| Length | 6 m |
| Shape | Round |
| Thickness | 1 inch |
| Usage/Application | Construction |
| Country of Origin | Made in India |
we Navya Fitting Industries We are a reputed Supplier and Manufacturer of all kinds of Stainless Steel Pipe and Pipe Fittings Tubes Sheet Plates Rod Bar Material Samples are given above for your reference
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 kg
| Usage/Application | Construction |
| Finish | Polished |
| Material Grade | 410 |
| Surface Finishing | Annealed |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | SS |
we Navya Fitting Industries We are a reputed Supplier and Manufacturer of all kinds of Stainless Steel Pipe and Pipe Fittings Tubes Sheet Plates Rod Bar Material Samples are given above for your reference
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Kg
| Usage/Application | Construction |
| Finish | Polished |
| Material Grade | 304 |
| Surface Finishing | Annealed |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | SS |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Kg
| Usage/Application | Construction |
| Finish | Polished |
| Material Grade | 304 |
| Surface Finishing | Annealed |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | SS |
View Complete details